Nevşehirli Bürokratlar ve İşadamları Derneği (NEVBİAD) üyesi Nevşehirli İşadamı Yaşar Eroğlu, Nevşehir Belediye Başkan Rasim Arı'yı makamında ziyaret etti.

Devamı..

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve Nevşehirli İş Adamları, NEVBİAD üyeleri ile hafta sonunda Nevşehirli Saygın İş adamı Yaşar EROĞLU'nun ev sahipliğinde Silivri de düzenlenen yemekte buluştu.

Devamı..

Acıgöl ilçesine bağlı Yuva köyündeki çalışmalara katkılarından dolayı Yaşar Eroğlu’na İlçe kaymakamı teşekkür plaketi verdi.

Devamı..

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn Dr Faruk Özlü,Alman Dökümcüler Birliği Başkanı Sn Dr Erwin Flender ve Tüdoksad Yön Kurulu ile Tüdoksad 8.Uluslararası Döküm Kongresinde bir araya geldik,Ermetal End Taşımacılık A.Ş. olarak plaketimizi aldık,emeği geçenlere teşekkürler...

Devamı..

09 Mart 2016 Çarşamba günü saat 14:00 YAŞAR SUITES satış ofisi PROJE ARYA'nın açılışına siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten onur duyarız.

Devamı..

Yön. Kur. Başkanımız Yaşar Eroğlu 19.02.2016 Cuma günü 11. Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül'ü Ayazağa kasrındaki ofisinde ziyaret etti ve birlikte öğle yemeği yediler.

Devamı..

Eroğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Eroğlu Akit Tv Kanalında Stratejik Gençlik programına konuk olmuştur

Devamı..

Yaşar Eroğlu - Habertürk'te yayınlanan Emlak Ekspresi programına konuk oldu. Eroğlu Emlak Yatırım bünyesindeki faaliyetlerine ve yatırım planlarına dair açıklamalarda bulundu.

Devamı..

Ermetal Demir Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar EROĞLU ATV'nin Yayınladığı İş Dünyası Programına Konuk Oldu

Devamı..

Koç Topluluğu şirketi Zer A.Ş. tarafından 22 Ekim 2015 tarihinde Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde bu yıl ikincisi düzenlenen “Zer İş Ortakları 2015 Buluşması’”nda, Koç şirketlerine hizmet veren 1.750 tedarikçi arasında yapılan değerlendirmede Ermetal Geri Dönüşüm ilk 20 arasına girmeyi başararak ödül aldı.

Devamı..

Eroğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Eroğlu Habertürk'e Konuştu

Devamı..

Eroğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar EROĞLU HabertürkTv de Hakan URAL'la Emlak Ekspres’e inşaat sektörünü anlatıyor.

Devamı..

Yeni yerimizde hizmetinizdeyiz.

Devamı..

Web sitemiz yenilenmiştir

Devamı..

ERMETALIMHA.COM web sitemizi ziyaret edin.

Devamı..

40 yıllık tecrübenin tek çatı altında birleşmesi ile oluşan Eroğlu Group şimdiye kadar Metal ve Geri Dönüşüm Sektörü’nde edindiği saygınlığı bundan sonra konut, ofis, rezidans projelerinde de sürdürmeyi hedefliyor. Esenyurt'ta Fly Garden Residence ve Fly Butik gibi projeleri hayata geçiren Uçarlar Yapı bu yıl Mart ayında aynı bölgede Fly Suit projesine başlamıştı. Projenin inşaat çalışmaları Mayıs ayında başlayacaktı.

Devamı..

Uçarlar Yapı tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilecek olan Fly Suits projesinin inşaat çalışmaları Mayıs ayında başlayacaktı. Uçarlar Yapı'nın Fly Suit projesini Eroğlu Emlak Yatırım A.Ş. satın aldı. Eroğlu Emlak Yatırım Fly Suit projesinin ismini Ali Ağa Suit olarak değiştirdi. 2 bin 508 metrekare alanda inşa edilecek olan Ali Ağa Suit projesinde sadece stüdyo ve 1 oda 1 salon tipinde daireler yer alıyor.

Devamı..

Blok yüksekliği 36,50 metre olarak belirlenen Ali Ağa Suit projesi, İstanbul Avrupa yakası Esenyurt bölgesinde hayata geçiriliyor. Konutların stüdyo ve 1 oda 1 salon olarak tasarlandığı Ali Ağa Suit Esenyurt projesinin toplam inşaat alanı 12 bin 353 metrekare olarak belirlendi.

Devamı..

40 yıllık tecrübenin tek çatı altında birleşmesi ile oluşan Eroğlu Group şimdiye kadar Metal ve Geri Dönüşüm Sektörü’nde edindiği saygınlığı bundan sonra konut, ofis, rezidans projelerinde de sürdürmeyi hedefliyor. Uçarlar Yapı'nın Esenyurt Fly Suit projesini Eroğlu Emlak Yatırım A.Ş satın aldı. Eroğlu Emlak Yatırım A.Ş projeyi Ali Ağa Suit adıyla yeniden satışa sunacak. İşte detaylar...

Devamı..

TÜDÖKSAD, Türk Döküm Sektörünün ortak sorunlarına kalıcı çözümler getirmek amacıyla, ülkemizin Demir ve Çelik Döküm Sanayi dalında faaliyet gösteren önde gelen kuruluşlarının sahiplerinin ve yöneticilerin girişimleriyle, 1976 yılında Turgut Özal'ın başkanlığında kurulmuştur. Derneğimizin, 38 yıllık geçmişi içinde, gelişen demir dışı metaller döküm sanayilerinin de belli başlı temsilcilerini bünyesine katmıştır.

Devamı..

İnşaat ve Yatırım Dergisi’nin ekim ekinde EROĞLU EMLAK YATIRIM A.Ş ile ilgili haberimiz.

Devamı..